.

האם את מוכנה להתעורר כל בוקר לחיים שאת באמת רוצה?

אם כן המשיכי לקרוא...

אם ענית 'כן' על רוב המשפטים האימון הרגשי נועד עבורך!

מאות נשים שינו את חייהן באמצעות התהליך! צפי כעת בסיפורי ההצלחה של כמה מהן:

עוד עדויות מרגשות...

לא באמת האמנתי שאפשר לעשות תהליך משמעותי בזמן כל כך קצר...

אבל מצד שני, לא רציתי להיכנס לתהליך אינסופי. אחרי הפגישה הראשונה נדהמתי מכך שלא נתת לי להתחמק ודייקת בכל כך הרבה דברים, כאלה שפחדתי להודות בהם בקול רם.
למרות החששות הזמן המוגבל בשילוב עם פגישות מדויקות הביא לתהליך מדהים. אני מרגישה שרמות שיפוטיות שהיו לי כלפי הסביבה והקרנתי לכל עבר ירדו וחומות ההגנה, שהקמתי מסביבי בעבר ומנעו ממני להרגיש באמת לאורך השנים, מתחילות להיסדק. אני שמחה ומשוחררת יותר (ממש מרגישה את זה פיזית!) ואני מרגישה שלמרות שהפגישות מסתיימות התהליך נמצא בעיצומו.

נעמה, עו"ס

הערך העצמי שלי עלה ואני מרגישה חזקה ובטוחה בעצמי!

לפני התהליך הרגשתי שאני מקשיבה ומייחסת חשיבות רבה לכל מה שהסובבים אומרים לי. עכשיו, אני מקשיבה קודם כל לעצמי ובטוחה במה שאני מרגישה. הערך העצמי שלי עלה ואני מרגישה חזקה ובטוחה בעצמי.
אני כבר לא כועסת על עצמי כבעבר, ומצליחה להכיל רגעים פחות נעימים, דבר שהיה לי קשה מאוד בעבר. אני מקבלת ואוהבת את עצמי וזו התחושה הכי כיפית שיש.
ועוד משהו, הייתי קודם לכן בטיפול פסיכולוגי, והיום אני מבינה שיכולתי לשבת שם עוד שנים וזה לא היה מביא אותי לאן שהטיפול הקצר הזה הביא אותי.
תודה!"

יפית, מחנכת

קיבלתי את כל מה שאי-פעם חלמתי עליו!

לא האמנתי שבזמן קצר כל כך אצליח לשחרר את הקשרים הלא טובים שבחיי, להסתכל על מערכות היחסים עם משפחה, חברות וגברים ולהבין מה בדיוק צריך להשתנות, ובטח שלא האמנתי שתיכנס לי אהבה ובן-זוג מדויק תוך כדי הטיפול.
קיבלתי את כל מה שאי-פעם חלמתי עליו. אז תודה מעומק ליבי!

רונית, פרסומאית

מצאתי את הבחור הכי מדהים בעולם בשבילי!

היי שרון,
עברה כמעט שנה מאז פגישתנו האחרונה וכל-כך הרבה קרה.. דיברנו כל-כך הרבה על כמה שרציתי כבר למצוא בן-זוג אז הייתי חייבת לעדכן אותך שמצאתי את הבחור הכי מדהים בעולם בשבילי, בדיוק כמו בחזון הזוגיות שלי ואנחנו מתחתנים בעוד מספר חודשים.
בנוסף, החלטתי על שינוי קריירה ואני מגשימה חלום ישן והולכת ללמוד את מה שבאמת רציתי ללמוד כבר לפני שנים.
תודה על ההכוונה והעזרה, לא הייתי מצליחה בלעדיהם!

עינב, ת"א

הערכה עצמית וכבוד עצמי הפכו ממילים יפות לתחושה מוחשית!

בעקבות התהליך הצלחתי לשחרר כעסים שסחבתי. זה שינה באופן מפתיע את היחס שאני מקבלת והסיר מעלי מטען ענק. למדתי לסמוך על עצמי, והתחלתי להציב גבולות ולהביע את רצונותיי בקלות, באסרטיביות ועם שקט פנימי. הערכה עצמית וכבוד עצמי הפכו ממילים יפות לתחושה מוחשית, ולמדתי שהכוח ליצור שינוי אמיתי הוא בידיי!

אודליה כהן, ירושלים

התחילי את המהפך האישי שלך עוד היום בהרשמה כאן!

מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255
מה את מוכנה לעשות כדי לשנות זאת?

קצת עלי...

הי, אני שרון שחף.

מאז 2008 אני מלווה אנשים בתהליכי אימון רגשי והתעוררות רוחנית, בשיטת עבודה ייחודית אותה פיתחתי.

באמצעות תהליך האימון הרגשי תוכלי גם את להגיע בתוך זמן קצר למקום של אושר, שלווה ועוצמה פנימית. מקום ממנו תוכלי להגשים את מטרותייך וגם ליהנות באופן מלא ממה שכבר בחייך.

עד היום עבדתי עם מאות אנשים (בעיקר עם נשים), שבאמצעות העקרונות הפשוטים והייחודיים שאותם אני מלמדת השיגו שינוי מרחיק לכת בחייהם.

אני בעלת טור במדור יחסים ב-Ynet, וספרי הראשון "100% בחירה - האמת על יצירת המציאות האישית" יצא לאור בסוף 2015 וזכה לביקורות חמות.

מה תקבלי בתהליך האימון?

ברמה הרגשית

תקבלי כלים שיאפשרו לך לשחרר את המטענים הרגשיים העמוקים ביותר, שמעכבים אותך ומכתיבים באופן לא מודע את תסריט חייך. 

תלמדי כיצד לחיות באיזון רגשי ולשלוט בתגובותייך.

איך להיות חיובית באמת ובתמים.

וכיצד לאהוב ולקבל את עצמך!!

ברמה התודעתית

תלמדי איך להשתחרר ממחשבות מטרידות ומפחד.

לנתח נכון את העומד לנגד עינייך מתוך תודעה חדה ובהירה - ובכך להימנע מטעויות בשיפוט, מעלבון מיותר ומכעס.

וכיצד להשתמש באופן מודע ברגשותייך ובמחשבותייך כדי לתמוך ביצירת המציאות הרצויה.

ברמה המעשית

תרכשי סט של כלים מעשיים שיהפכו לחלק בלתי נפרד מחייך, ויאפשרו לך לייצב את הביטחון העצמי ואת השלווה, להתחבר לעוצמה הפנימית, ולהתנהל באופן הנכון ביותר עבורך.

כל מה שתלמדי ילווה בהדרכות מוקלטות, מדריכים כתובים, ותרגילים שיתמכו ביישום הנלמד.

לקביעת שיחת התאמה בהקדם האפשרי מלאי פרטייך כאן:

מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255
מה את מוכנה לעשות כדי לשנות זאת?

עוד סיפורי הצלחה של לקוחות!

במהלך שלושת חודשי התהליך מצאתי מקום עבודה חדש, התחושה הפנימית השתפרה והפכתי לאדם הרבה יותר חיובי. לאחר שבעה חודשים מהמפגש האחרון שלנו מצאתי את בן-זוגי לחיים (חתונה בעודד חודשיים וגם צאצאית בדרך).
קודם כל אני רוצה להודות לך, עברתי בעזרתך דרך שלא הייתי מגיעה אליה בלעדייך. בנוסף, ארגז הכלים שאני לוקחת מהמפגשים אתך הוא כל-כך גדול ומשמעותי! 

ענת, משאבי אנוש

 

בפגישות ספורות הצלחת לעמת אותי עם הכאבים הכי גדולים שלי ובמקומות שהפסיכולוג שלי נתן לי לדשדש וליבב במשך חודשים ארוכים, פשוט אמרת לי את האמת.
כרגע אני נמצאת בקשר עם בחור *זהב* שדומה באופן מפתיע למגילה שכתבתי בחזון הזוגי שלי. אני מרגישה שינוי עצום בגישה שלי. פחדתי להתקרב, להחשף ולהאמין. עכשיו אני מאמינה שאפשר.

סיון, מעצבת

מיליון תודות לא יוכלו לתאר ולו במעט את ההערכה שיש לי כלפי שרון, ואת ההוקרה על כך שהובילה אותי אל המקום בו אני שלמה ושלווה ושום דבר אינו נורא כל-כך כפי שהיה נראה בעולם שלי לפני כמה חודשים. מי שמוכן ורוצה לוותר על המקום שהאומללות תופסת בחייו יזכה להדרכה ייחודית, משקפת ואמיתית שבזמן לא ארוך יכולה לשנות את המקומות הנוקשים ביותר בחיינו, לכן אני יכולה לתת אלפי המלצות לאלה שרוצים זאת באמת."

אבישג, סטודנטית לפסיכולוגיה

חוללת בי שינוי עצום שקשה לתאר במילים אך כ"כ ניכרר במציאות, אני יכולה לומר בלבב שלם כי בדרכך הייחודית פתחת לי צוהר לחיים חדשים מלאי אושר, שלווה, ביטחון וסיפוק עצמי. מדהים לראות איך סיטואציות שגרמו לי "להתפוצץ" בעבר כבר לא נוגעות בי היום, איני ניזונה יותר ממלחמות מיותרות ומרמורים בלתי פוסקים, אומללות ושליליות הן כבר לא מנת חלקי ועל זה אין לי דרך להודות לך.
התהליך עמך זוהי המתנה הטובה ביותר שיכולתי להעניק לעצמי – תודה רבה על הכל."

קרן, מנהלת משאבי אנוש

אני ובן-זוגי התחתנו לא מזמן ויחד הגענו למקום הרבה יותר טוב!

הי שרון,
רוצה לומר לך תודה רבה על כל הסיוע בשנתיים האחרונות, אני מרגישה במקום אחר לחלוטין. אני ובן-זוגי התחתנו לא מזמן, ויחד הגענו למקום הרבה יותר טוב!
מקווה שתמשיכי להשפיע ככה על חיים של אנשים ולעזור."

הילה, עו"ד (חוותה טיפול משולב עם בן-זוגה)

אני מרגישה אחרת לגמרי, טוב לי ואני מאושרת!

בתהליך למדתי להתנהל נכון עם גברים, הצלחתי להגיע למצב שבו אני שולטת בתגובותיי, לוקחת בפרופורציה דחייה, וממוקדת במה אני רוצה ומה מתאים לי, במקום במה הצד השני חושב. אני מזמנת לחיי גברים מדויקים יותר ויותר, ואין לי ספק שבקרוב אכיר את בן-זוגי!
זה כבר היה שווה את ההשקעה, אבל זה לא כל מה שהשגתי… אני מרגישה אחרת לגמרי. כבר אין לי מצבי רוח שמשתנים כל דקה, טוב לי ואני מאושרת אחרי תקופה ארוכה שלא הרגשתי ככה. גם היחסים שלי עם המשפחה השתנו מקצה לקצה וזה מדהים.
המון תודה!"

סיגל, מנהלת בהייטק

בחלומותיי הוורודים ביותר לא דמיינתי שכבר אחרי פגישות ספורות אחווה שינוי כל כך עמוק!
קיבלתי פרופורציות בריאות לחיים ולהתמודדות עימם, שאפשרו לי לצמצם באופן משמעותי את הפחדים שמנעו ממני להיות שלווה ומאושרת, ובעיקר מנעו ממני את היכולת לתפקד בצורה טובה בחיי הפרטיים והמקצועיים. הדברים שלמדתי משרון פקחו את עיניי ושיפרו את חיי במידה שלא תיאמן, ובתוך זמן קצר. השימחה והכח שהם הקנו לי, גורמים לי לרצות לשלוח אליה את כל מי שאני אוהבת, ובעצם – כל אדם."

חמוטל, מתכנתת

במרחק של יותר משנה מסופה של עבודתנו המשותפת, אני מביטה סביבי ומבינה כמה שדברים השתנו.

אני גרה בסביבה חדשה, אני באמצע הריון שני ויש לי מקצוע חדש שאני אוהבת ומחוברת אליו בצורה עמוקה יותר מכל דבר שעשיתי עד כה.
רציתי להגיד לך תודה על שאחזת לי את היד ולא הרפית עד שהתחלתי להאמין שאפשר להשתנות.

איילת, יועצת ומאמנת אישית

אני לא מוצאת את המילים שיתארו את עוצמת החוויה וגודל השינוי שעברתי ב-4 החודשים האחרונים.
שרון, תודה על האותנטיות, החוכמה, האנושיות, החמלה, העקשנות וחוש ההומור שהופכים אותך לאדם כל כך מיוחד. זו אמנם רק תחילת הדרך עבורי, אבל התהליך שעברתי איתך הוא המצפן שלי להמשך. הפגישה איתך היא אירוע מכונן בסיפור חיי! ואני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך.

נופר, יועצת ארגונית

מוכנה להתחיל בשינוי? מלאי פרטייך כאן:

מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255
מה את מוכנה לעשות כדי לשנות זאת?

האם זה עבורי?? מדריך למתלבטת...

יתכן שאת מקיימת עם עצמך את השיחה הבאה: "האם זה בשבילי?", "נראה כאילו זה נכתב עלי, אבל מה יהיה עם זו עוד הבטחת שווא?"

לאחר שיחה עם לקוחות רבים גיליתי מספר התלבטויות עיקריות, והייתי רוצה לעזור לך להגיע להחלטה, בהתייחס לכל אחת מההתלבטויות או השאלות מולן את עומדת:

האם מדובר בתהליך אישי? קבוצתי? או אינטרנטי?

מדובר בתהליך אישי 1:1 שנערך ישירות מול שרון ומלווה בהדרכות מוקלטות והסברים כתובים התומכים בנלמד.

ניסיתי כבר המון דברים, מה יהיה שונה הפעם?
האימון הרגשי שונה מכל מה שעליו שמעת או ניסית אי-פעם! הוא מבוסס על שיטה ייחודית פרי פיתוחי שאינה נשענת על שיטות קיימות אלא משלבת עבודה ברמות העמוקות ביותר, לצד כלים מעשיים לשינוי - ובכך מאפשרת תהליך עמוק ובלתי הפיך בתקופה של 3-5 חודשים בלבד (12-16 פגישות).

אני מזמינה אותך להתרשם מהעדויות שפרוסות כאן לאורך הדף. בשל האופי האישי של התהליך מרבית העדויות נמסרו בכתב, אך אם עדיין לא צפית בסרטון העדויות, המציג את סיפורן של 5 לקוחות מופלאות, אני ממליצה לחזור לראש העמוד ולהקדיש לכך 4 דקות.

למי מתאים התהליך?
בחני את מידת הסכמתך עם ההצהרות הבאות כדי להבין האם האימון הרגשי נועד עבורך:
1. ברמה מסוימת כבר הבנתי שיש לי חלק באופן שאנשים מגיבים כלפיי, והשפעה על האנשים ועל האירועים שאני מושכת לחיי.
2. יש בי רצון עז לשינוי עצמי, להיות במיטבי, חזקה ושלמה – מעבר לרצון להשיג מטרות כאלה ואחרות.
3. יש לפחות אדם אחד בחיי שאני יכולה לומר שאני אוהבת באמת (לא אהבה רומנטית).
4. במידה שאני לוקחת כדורים פסיכיאטריים יש בי רצון להשתחרר מכך וללמוד להתמודד עם חיי בכוחות עצמי.
5. בזוגיות שלי (אם יש כזו) יש אהבה, או לפחות כבוד בסיסי.
6. ילדיי (במידה ויש) במצב רגשי ותפקודי טוב למדי.
7. על-אף האתגרים שעמם אני מתמודדת יש לי גם הצלחות, ואני אדם מתפקד מבחינה כלכלית ומעשית.
8. ככה אני לא מתכוונת להמשיך, ולא ארים ידיים עד שאמצא את הדרך שתסייע לי לשנות את המצב!


תוך כמה מפגשים ארגיש בשינוי?
עד הפגישה ה-12, וקרוב לוודאי שעוד קודם לכן, תחושי בשינוי משמעותי.

את באמת חושבת ש-12 פגישות זה מספיק כדי לעשות שינוי מהותי?
הפסיכולוגיה אמנם לימדה אותנו ששינוי לוקח שנים אך זוהי הטעיה! רבות מלקוחותיי מגיעות אלי לאחר שנים ארוכות של טיפול פסיכולוגי, כאשר לאחר שעות על גבי שעות של שיחה מעט מאוד השתנה בחייהן. 

עוד לפני שפיתחתי את שיטת עבודתי מעולם לא הסכמתי לקבל את ההנחה שאצטרך לשבת 'לחפור' במשך שנים, ואחר-כך עוד לקבל את זה שעם דברים מסוימים אצטרך לחיות לעד!! חיפשתי, חקרתי והתנסיתי בכל השיטות הקיימות (כולל טיפול פסיכולוגי) עד שהצלחתי להשיג את המהפך שעליו תמיד חלמתי. כשהצלחתי סוף סוף למצוא את הדרך היה השינוי כפי שתמיד ידעתי שניתן - קל, מהיר ומרחיק לכת. וזה מה שהיום אני מלמדת את לקוחותיי.

מהי תדירות המפגשים המומלצת?
בתחילת הדרך (3-4 פגישות ראשונות) מומלץ להיפגש פעם בשבוע-עשרה ימים, לאחר מכן ניתן להגדיל את המרווח בין הפגישות לפעם בשבועיים.

היכן מתקיימות הפגישות?
הפגישות מתקיימות במרכז תל-אביב. ניתן לשלב גם פגישות באמצעות הסקייפ.

האם התהליך מתאים לנשים בלבד?
התהליך מתאים לבני שני המינים. הפנייה בלשון נקבה משום שנשים הן הרוב בקהילת הקוראים שלי ובין לקוחותיי.

אז מה הצעד הבא?
אם נדמה לך שיש כאן משהו עבורך אל תחכי ושלחי לי פנייה! אני מבטיחה לחזור אליך בהקדם על מנת שנוכל לבדוק יחד אם זוהי השיטה שתסייע לך להשיג את מטרותייך.

מלאי פרטייך ושיחה ממני בדרך אליך!!

מספר תווים נותרים: 255 מתוך 255
מה את מוכנה לעשות כדי לשנות זאת?

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.