.

מוכנה להתחיל לחיות באמת?

קבלי את התמונה המלאה ליצירת חיים של אהבה עצמית, שלווה ואושר!

- הניסוח בלשון נקבה מטעמי נוחות, הפניה היא לנשים וגברים כאחת ותכני הקורס הם בלשון רבים -

אם יותר מכול את רוצה...

להשתחרר ממחשבות שליליות ולפתח גישה חיובית לחיים

להתנהל מתוך ביטחון עצמי ושקט נפשי אמיתי

להצליח ליישם את מה שאת יודעת שעלייך לשנות

להשתחרר מהתחושה שאת פחותה או לא מספיק טובה

להיפטר מתחושת בדידות ומעצב

להותיר מאחורייך את המטענים שאת סוחבת כבר שנים

להתחבר לעוצמה האמיתית שבך!

לאהוב ולקבל את עצמך באמת!

"האנטומיה של השלמות העצמית" הוא הקורס שיאפשר לך להשיג זאת!

"התפקחתי בזכות הקורס!"

מדהים! אני שמחה שנרשמתי והתפקחתי בזכות הקורס. הוא עזר לי לראות דברים שבחיים לא הייתי שמה לב אליהם לבד ולשחרר את המשקעים והכעסים שעמדו בדרכי.

קורל

"לא יאמן כמה מהר השינוי מתרחש!"

הקורס מדהים! הגיע לי בזמן המדויק בחיים! והשינוי שהוא עושה ממש מהיר! תודה!!!

הללי

"יש בקורס את כל מה שצריך בצורה הכי ברורה ומסודרת"

נחשפתי לחומרים שלך גם לפני הקורס והייתי בפגישות אתך. אבל הקורס עושה סדר של ממש בראש. יש בו כל מה שצריך בצורה הכי ברורה ומסודרת.

מירב

"הקורס נוגע ברבדים הכי עמוקים"

כשנרשמתי לקורס הוא נראה לי מעניין, אבל הוא הרבה יותר מזה. הוא נוגע בדברים הכי עמוקים שאפילו אצל הפסיכולוג לא פתרתי ונותן פתרונות מעשיים.

ענבל

"נוגע בהתמודדויות קיומיות ונותן כלים להתמודד"

הקורס נוגע בהרבה התמודדויות קיומיות וגם מציע כלים שבאמצעותם ניתן להתמודד. אני שמחה שהשתתפתי בקורס, ושמחה גם שתינתן לי אפשרות לחזור לנושאים שארצה כשאתקל שוב בקושי הקשור בסוגיות שנלמדו.

עדן

"חבל שלא נפגשנו לפני כמה שנים!"

תובנות מדהימות. חבל שלא נפגשנו כבר לפני כמה שנים!

קתי

"קורס מושקע שנוגע בתחומים הכי עמוקים, שורשיים וחשובים בחיינו"

הקורס מעניין מאוד, מושקע ומעורר מחשבה, חידד לי נושאים שונים וגם חידש וסיפק תובנות. הפורמט נח וידידותי. קורס מקיף ורחב שנוגע בתחומים רבים ושונים, שהם כנראה התחומים הכי עמוקים, שורשיים וחשובים בחיינו - בהיבט הרגשי והמעשי של איך לחיות בצורה טובה ולהיות בשלווה ובטוב.
רוצה לחזור על כל הקורס פעם נוספת (ואחר כך עוד אם צריך) להיזכר בתכנים ולרשום לעצמי הערות ועצות פרקטיות שאוכל ליישם ביומיום.

בתשבע

"על-אף ידע קודם בתחום ההתפתחות האישית למדתי הרבה דברים חדשים!"

אני בעלת ידע די רב בתחום ההתפתחות האישית, ועדיין למדתי הרבה דברים חדשים, כמו איך לקחת אחריות על הרגשות השליליים שלי ולצאת מקורבנות, וכיצד לשים גבולות לסביבה שלי.

מירב נ.

"כבוגרת הטיפול הפרונטלי אצל שרון, הקורס היה רענון מושלם!"

הטיפול שעברתי אצל שרון לפני מספר שנים היה מצוין ועזר לי להשיג את כל המטרות שהצבתי. אבל לפעמים יש תקופות שדברים קצת מתבלבלים וצריך תזכורת, והקורס היה רענון מושלם! באופן כללי, ממליצה בחום לכל אדם באשר הוא לעבור טיפול אצל שרון!

מיטל

"למדתי המון ודברים משמעותיים השתנו בחיי"

הקורס היה לי ממש ממש מצוין. למדתי המון, והיו דברים משמעותיים שהשתנו בחיי. יש לך זכות גדולה מאוד. את מצליחה לגעת בנקודות עמוקות. גם הפגישה בינינו היתה משמעותית ממש. גם נהניתי, גם קיבלתי המון ערך, וגם הרגשתי שאת ממש רוצה לעזור.

אני מודה לך מאוד על הכל ואשמח אם הדברים שלי יגרמו לכך שתעזרי לאנשים נוספים.

מני

-:-

כולנו נולדנו שלמים, עם כל הכישורים לנהל את חיינו בתבונה ולחיות בסיפוק, בשלווה ובאושר.

למרות זאת, החיים של רובנו מלאים בפחדים, כעסים, בתחושה מתמדת שלמרות כל הישגינו אנחנו לא מספיק טובים, בתסכול ובעצב.

אך לא כך נועדנו לחיות!!

במסגרת הקורס תקבלי את כל הכלים שיאפשרו לך לאהוב ולקבל את עצמך באמת בכל רגע נתון וללא תלות בנסיבות, לשחרר מטעני עבר מעיקים ודפוסי התנהגות הרסניים, להפוך מאושרת, חיובית ושלווה, ולסלק את המכשולים שעומדים בדרכך למטרה!

עשרה שיעורים מקיפים! שלך לתמיד! בכל מקום! ובכל שעה!!

בקורס 10 שיעורי וידאו, המלווים בחומרי עזר, סרטונים ומשימות לתרגול, ומוצגים באתר חברים סגור. במסגרת הקורס אני מלווה אותך באופן צמוד ונותנת לך משוב אישי על המשימות.

 • שיעור 1 - שחרור מתחושת חוסר ערך - בשיעור חשוב זה תגלי מהו הגורם מס' 1 לתחושת חוסר ערך, כיצד ללא משים את מנציחה באמצעותו את תחושת חוסר הערך שלך יום-יום, שעה-שעה, וכיצד להשתחרר ממנו ולשנות את תפישתך העצמית מקצה לקצה!

 • שיעור 2 - שחרור כעסים ומשקעים - בשיעור זה תלמדי כיצד להותיר מאחורייך את הכעסים והמשקעים הרגשיים המכאיבים שמעיבים על חייך, וזאת ללא צורך בישיבה של שנים על ספת הפסיכולוג!

 • שיעור 3 - שחרור מבדידות ומריקנות - בשיעור זה תחשפי לגורם המרכזי לתחושה שלא משנה כמה אנשים יש סביבך את תמיד מרגישה בודדה ולא מובנת, ותגלי כיצד לפתח משענת פנימית שתאפשר לך לחוש יציבה ללא תלות בנסיבות.

 • שיעור 4 - שחרור מכאב ומעצב - שיעור משנה חיים שיאפשר לך  להשתחרר במיידי מחלק הארי של הכאב, העצב, האומללות והתסכול שמעכירים את חייך, ולחוש הרבה יותר שלווה ושמחה.

 • שיעור 5 - אהבה וקבלה עצמית - בשיעור זה נחקור לעומק את הגורם המרכזי לחוסר אהבה עצמית, ואת האופן בו תוכלי עוד היום ליצור שינוי מיידי בתחושתך לגבי עצמך.

 • שיעור 6 - כיבוד עצמנו וגבולותינו - בשיעור זה תביני מהו בדיוק ביטול עצמי ולמה הוא כל-כך מזיק, תגלי מדוע כה קשה להציב גבולות, ותלמדי כיצד לעשות זאת באופן אפקטיבי על-מנת לשנות את יחסם של אחרים אליך ולהימנע מתסכול מתמיד ומכעס.

 • שיעור 7 - כלים נוספים לשחרור מתחושת חוסר ערך - בשיעור זה תגלי מהם הגורמים הכביכול זניחים להם השפעה עצומה על תחושת הערך העצמי, ומה תוכלי לעשות עוד היום כדי ליצור שינוי מיידי בדימוי העצמי שלך.

 • שיעור 8 - המקום בו חיים הכאב והפחד - בשיעור זה אחשוף בפניך את דפוס החשיבה ההרסני השולט בתרבותנו ומנציח כאב, פחד ותחושת חוסר ערך, ואלמד אותך כיצד לשנותו.

 • שיעור 9 - יצירת שלווה ואושר - בשיעור עוצמתי זה תקבלי את הכלי החשוב ביותר ליצירת תחושת שלמות עצמית, שלווה ואושר.

 • שיעור 10 - יצירה והגשמה - בשיעור המסכם תלמדי כיצד לאגד את כל מה שנלמד עד כה כדי להשפיע על האנשים והאירועים שאת מושכת לחייך וליצור את מציאות חייך באופן מודע. השיעור כולל את הדרכת הבונוס "למה את לא מצליחה ליצור את המציאות שאת רוצה?" שתגלה לך מדוע אינך מצליחה להגשים דברים מסוימים, ותלמד אותך כיצד ליצור שינוי בהיבטים אלה ולהגשים את הרצוי לך.

השיעורים ישארו שלך לתמיד כך שתוכלי לחזור ולהאזין להם שוב ושוב, עד שיהפכו לחלק בלתי נפרד ממך ומחייך ויתמכו בשינוי הרצוי לך!

ובנוסף - ליווי אישי צמוד ממני בכל תקופת הקורס!

במהלך הקורס תקבלי ממני משוב אישי על התרגול המתלווה לכל שיעור.

אתייחס באופן אישי לכל דבר שתעלי, אשאל שאלות שיסייעו לך להעמיק את הלמידה, אכוון אותך, ואענה על כל שאלותייך, גם אם הן אינן קשורות ישירות לנושא השיעור.

המשוב האישי יכול לעשות הבדל עצום, שכן כאשר אנחנו שומעים או קוראים דברים בינינו לבין עצמנו, נטה לפרש דברים מבעד למשקפת המוכרת לנו.

אני, כמשקיפה מיומנת מהצד, מאירה על הנקודות הנסתרות מעינייך, מכוונת אותך ומדייקת את הלמידה שלך. זוהי מהות ההבדל בין להאזין לפודקאסט או לקרוא ספר טוב לבין לעבור תהליך.

"קורס מעולה ומלמד"

קורס מעולה ומלמד שעזר לי להתחיל לראות דברים אחרת.
השיעורים מאוד דיברו אלי ונגעו בי, ההכוונה האישית שנתת תרמה לי המון, והפורמט הדיגיטלי נוח ומאפשר לחזור על התכנים שוב ושוב.
תודה!
שרית

בונוסים לנרשמות!

לקורס מתלווים 2 בונוסים שווים!!

שתי הדרכות לבחירתך מספריית ההדרכות העשירה שלי!

בספריית ההדרכות תמצאי מגוון הדרכות בנושאים המשלימים ומעצימים את הנלמד בקורס: זוגיות, קבלת החלטות, יצירת מציאות, דיאטה ועוד!

בשווי 198 ש"ח!

 

 

פגישה אישית איתי במחיר מיוחד!

קורס דיגיטלי הוא דבר מדהים ויש לו יתרונות עצומים, אבל יש הזקוקים גם למגע אישי. לכן צרפתי לקורס בונוס מיוחד! פגישה בת כשעה וחצי איתי במחיר של 150 ש"ח בלבד! (במקום 400) מהפגישה תצאי עם הבנה ברורה היכן עליך לשים את הדגש כדי לשנות את פני הדברים, ותכפילי את הערך שאת מפיקה מהקורס!!*

הטבה בשווי 250 ש"ח!

שווי הבונוסים וההטבות 448 ש"ח!! 

*תוקף ההטבה - שלושה חודשים מיום ההרשמה לקורס

ההשקעה שלך בעצמך!

עבור קורס מעמיק, מדויק ויסודי, הכולל תמיכה אישית שוטפת ממני, שיאפשר לך ליצור מפנה מיידי בחייך, וכן לשמר ולהעמיק את השינוי לאורך זמן: רק 1197 ש"ח ב-3 תשלומים שווים בני 399 ש"ח כ"א!

מוכנה להתחלה חדשה?

לחצי על הכפתור, שלמי בקישור המאובטח, והצטרפי כבר עתה :)

"מה שהפתיע אותי בקורס זה שהוא נגע בול"

היי שרון,

הגעתי אליך לפני שנתיים בדיוק. לפני כן קראתי כמה כתבות שלך ותמיד אהבתי את מה שאת כותבת, וכשקיבלתי הצעה לרכוש את הקורס שלך משהו במסר ממש דיבר אלי והלכתי על זה.

עד שהגעתי אליך עשיתי לא מעט דברים ולא הייתי בטוחה שהקורס שלך יכול לחדש לי, אבל מבפנים הרגשתי שמשהו עדיין חסר. איזשהי ריקנות שליוותה אותי למרות שהכל לכאורה היה טוב בחיים שלי.

הייתי במערכת יחסים שהתקדמה, היתה לי קריירה טובה ויחסים די טובים עם המשפחה. אבל מבחינה רגשית היו לי נפילות והיו דברים שפתאום גרמו לי להרגיש רע עם עצמי ורציתי להפסיק להרגיש ככה.

מה שהפתיע אותי בקורס זה שהוא נגע בול. היו שם דברים שהיו חדשים לי לגמרי מבחינת תפיסת העולם והיו דברים שאולי שמעתי אבל אף פעם לא הצלחתי ליישם לאורך זמן.

מאז עברו שנתיים ואני נשואה ואמא, ונכון שלא הכל קל אבל אני מרגישה אחרת וטוב לי, ולמפגש אתך ועם התכנים שלך יש חלק גדול בזה.

יש משהו בדברים שלך שנשאר אתך תמיד – ברגעים קשים אני נזכרת בדברים שלך וזוכרת שיש לי אפשרות בחירה.

אז רציתי לומר המון המון תודה!!

מיכל

חוויות של בוגרות תכניותיי

בתום התהליך ההרגשה היא כמעט משכרת חושים, תחושה של שלווה עמוקה, חיבור פנימי לעצמי ללא צורך בריגושים או נסיבות חיצוניות לאושר.
(קרן, מנהלת משאבי אנוש)

נחשפתי בפני עולם מדהים, עולם רוחני עמוק ויחד עם זאת הדברים הובאו אל הקרקע. אני מיישמת את הדברים יום יום.
(שירן, מהנדסת)

הייתי על סף ייאוש ולמזלי מצאתי אותך. אחרי הטיפול אצלך המון דברים השתנו לטובה: בטחוני העצמי התחזק, הבנתי מה השינוי שאני צריכה לעשות, ובעיקר התרחש שינוי מחשבתי ותפישתי עמוק, שאפשר לי להמשיך ממקום רגוע, ברור וחזק יותר.
(חמוטל, מתכנתת)

זו אחת המתנות הכי מדהימות שיכולתי להעניק לעצמי!
(רונית, מנחת קבוצות)

בתהליך האימון הצלחתי לשנות דברים שלא הצלחתי שנים, וזאת למרות שהייתי בטיפול פסיכולוגי במשך 7 שנים. היום אני לקראת סיום התהליך ואני לא מאמינה שהחיים שלי יכולים להיות כאלו טובים! משהו גדול ועוצמתי השתנה בי. פתאום הכל פשוט יותר, קל, אני שמחה, הצלחתי להשתחרר מדברים שבחיים לא האמנתי שיפסיקו לנהל את חיי, הכרתי בן-זוג, אני בקשר טוב עם המשפחה ובעיקר- אני בקשר טוב עם עצמי.
כל החיים שלי נראים אחרת!"
(מיכל, מנהלת פרוייקטים בהייטק)

הייתי קודם לכן בטיפול פסיכולוגי, והיום אני מבינה שיכולתי לשבת שם עוד שנים וזה לא היה מביא אותי לאן שהטיפול הקצר הזה הביא אותי.
היום אני מקשיבה קודם כל לעצמי ובטוחה במה שאני מרגישה. הערך העצמי שלי עלה ואני מרגישה חזקה ובטוחה בעצמי. אני כבר לא כועסת על עצמי כבעבר, אני מקבלת ואוהבת את עצמי וזו התחושה הכי כיפית שיש.
(יפית, מחנכת)

הגעתי אלייך אחרי שעברתי המון סוגי טיפולים שאף אחד מהם לא צלח, לא האמנתי שמישהו יצליח לשנות בי משהו. בזכות התהליך שעברתי איתך למדתי לאהוב את עצמי ולקבל את מי שאני, הביטחון שלי חזר והדבר שהכי הייתי קטנת אמונה לגביו – הצלחתי להיכנס לקשר עם גבר חדש.
אז כל מה שנותר לי הוא לומר לך תודה, למרות שזה לא מספיק כדי לתאר עד כמה אני אסירת תודה!!! בזכותך הראייה שלי על החיים השתנתה וסופסוף אני לא מפחדת להגיד שטוב לי!
(מיטל, בנקאית)

קצת עלי...

היי, אני שרון שחף.

מאז 2008 אני מלווה אנשים לטרספורמציה אישית בשיטת עבודה ייחודית אותה פיתחתי, המשלבת טיפול ברבדים הרגשיים העמוקים ביותר לצד כלים מעשיים, מה שמאפשר שינוי משמעותי ביותר בתוך חודשים ספורים בלבד.

גישתי משלבת כלים מעולמות המיינדפולנס, ה-NLP, המודעות והמנהיגות האישית, לצד כלים ותובנות ייחודיים לי. 

כתבותיי התפרסמו במדורי יחסים ובריאות ב-Ynet, וספרי "100% בחירה - האמת על יצירת המציאות האישית" זכה מאז צאתו לביקורות נלהבות.

מה עומד לקרות בחייך כתוצאה מההשתתפות בתכנית?

תפתחי תחושת ערך עצמי מבוססת שלא מתערערת מכל שטות 

תחושי קבלה ואהבה עצמית 

תבני עמוד שדרה פנימי שיאפשר לך לסמוך ולהישען על עצמך

החוסן הנפשי שלך יגבר ותוכלי להתמודד עם אתגרי החיים באופן מיטבי

תחושי הקלה כתוצאה משחרור מטענים רגשיים מכבידים ומיותרים

תהפכי לאדם הרבה יותר חיובי ושליו!

וכתוצאה מכל אלה - רמת האושר שלך תגבר!!

שאלות שאולי קפצו לך לראש...

יכול להיות שההצעה קוסמת לך ועם זאת את מתלבטת. כדי לסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך החלטתי לרכז את ההתלבטויות העיקריות ששמעתי במשך השנים מהמשתתפים בתכנית:

"לאילו בעיות נותן הקורס פתרון?"

בראש ובראשונה נותן הקורס מענה לשלושה היבטים מרכזיים: חוסן נפשי, אהבה עצמית ואושר

אך למעשה הוא נותן מענה להרבה יותר מכך...

אם למשל את מתקשה ליצור זוגיות אולי את חושבת שזה עניין של חוסר מזל. אבל לא כך עובדים הדברים. תחושת הערך העצמי שלך, החוסן הנפשי והמטענים הרגשיים שאת נושאת הם שמשפיעים על אילו בני-זוג את מושכת לחייך ואיך את מתנהלת בקשר.

או שאת במערכת יחסים, אך היא מלאה בריבים ותסכולים משום שאת פקעת של רגשות גועשים או שאינך מצליחה לשים גבולות במקומות הדרושים.

אם את חסרת אונים כאם וילדייך מנהלים אותך, כנראה שאת סובלת מאובדן הסמכות הפנימית.

ואם את בשלבי בניית הקריירה ונמנעת מלבטא את עצמך או לקחת על עצמך אתגרים חדשים מחשש להיכשל, הערך העצמי והמשענת הפנימית שתבני בקורס יאפשרו לך לצאת מאזור הנוחות ולהתקדם. 

"נשמע טוב, אבל השאלה אם זה מספיק בשביל לפתור בעיה מורכבת כמו שלי"

גם אני חשבתי בעבר שבעיותיי מצריכות טיפול ממושך. אבל לאחר שעברתי טיפול פסיכולוגי ואימון אישי ממושך הבנתי ששינוי אינו עניין של זמן, אלא של הכוונה מדויקת וכלים ישימים.

הידע שאני מעבירה בקורס הוא ידע ייחודי ומזוקק שנוגע בדיוק בנקודה הדרושה לשחרור תקיעויות וחסמים, לחיבור לערך העצמי השלם הנמצא בכל אחד ואחת מאתנו, וליצירת חיים של אושר ובחירה.

הכלים שתקבלי כאן הם כלים לחיים, לא תרגילים שצריך לחזור עליהם באופן סיזיפי, כך שמהר מאוד מאבדים מוטיבציה ומזניחים.

ולתכנים המוקלטים יש ערך עצום בפני עצמם, שכן כשאנו שבים ומאזינים להם הם הופכים נטמעים בתת-המודע שלנו ובאופן אוטומטי יוצרים את השינוי.

"כמה זמן נמשך כל שיעור?"

בכל שיעור הדרכה מרכזית שנמשכת כ-15-25 דקות וחומרים נלווים שהם סרטונים, כתבות שלי או כתבות חיצוניות (בשיעור האחרון יש גם הדרכת בונוס מעולה בת 39 דקות).

וכל שיעור מסתיים בבוחן כיפי קצר שמחדד את התובנות שהוצגו בשיעור, ובדף בתרגול לבית; קובץ הכולל שאלות אישיות והכוונה לפעולה, שיעזור לך להטמיע את התובנות בחיי היום-יום. (את הקובץ את שולחת אלי לאחר מילויו ומקבלת ממני מענה אישי).

כך שבסך הכול תקדישי לכל שיעור 30-40 דקות.

"האם אני מקבלת גישה מלאה לתכנים ישר מההתחלה?"

עם ההרשמה לקורס תפתח בפניך הגישה לשיעור המבוא ולשיעור הראשון. לאחר 3 ימים תקבלי ממני תזכורת על פתיחת השיעור הראשון, ובהמשך תקבלי ממני פעם בשבוע מייל שיתזכר אותך על השיעור העוקב שנפתח עבורך. 

הפתיחה המדורגת של השיעורים מיועדת לתמוך בקצב לימוד אופטימלי, שכן המטרה היא לאפשר לך ליישם את התובנות הנלמדות וליצור שינוי אמיתי בחיים!

"אם כבר האזנתי לפודקאסט שלך, קראתי את הספר ואת הכתבות - מה יהיה שונה?"

יש הבדל גדול בין לקרוא ולשמוע תכנים באופן רנדומלי לבין קורס מובנה שמוביל את תהליך השינוי שלב אחר שלב.

כך שגם אם תתקלי ברעיונות עליהם קראת או שמעת, היכולת שלך להטמיע אותם תהיה שונה לגמרי.

מעבר לכך, בקורס יש שאלונים להבנת הנלמד, תרגול לבית, וההבדל המהותי ביותר - הקורס כולל תמיכה והכוונה אישית ממני ומענה על כל שאלה והתלבטות שלך.

"ואם עברתי אצלך אימון אישי, האם אלמד כאן דברים חדשים?"

התשובה היא בהחלט כן! תוכלי לגלות עוד המון על עצמך וליישם הרבה יותר טוב את מה שכבר למדת. הקורס יאפשר לך לרענן תובנות שנשכחו, לשמר את התוצאות שהשגת בתהליך, ואף לקחת אותן לשלב הבא.

"אבל איך בכל זאת אדע אם זה מתאים לי?"

אם את מסכימה עם האמירות הבאות הקורס הזה הוא עבורך:

 • "למרות כל מה שיש לי, אני לא באמת שמחה ולא ממש מצליחה ליהנות מחיי"
 • "אני לא מרוצה מהמצב הקיים ונחושה לשנות את פני הדברים בהקדם!"
 • "אני לא מפחדת מהאמת (גם אם היא לא נעימה) כי אני מבינה שזהו המפתח לשינוי"
 • "אני מחפשת תכל'ס, לא דיבורים יפים"
 • "אני מבינה שהבעיות שעמן אני מתמודדת (זוגיות, קריירה, דיאטה או כל דבר אחר) מושפעות יותר מכול ממצבי הפנימי"
 • "נמאס לי להרגיש שהחיים חולפים על-פני ואני רוצה להתחיל לחיות באמת"
 • "וממש נמאס לי לרַצות אחרים כדי שיאהבו אותי ולפחד להיות מי שאני באמת!!"

יש לך שאלות נוספות? רוצה להתייעץ?

שלחי לי פניה כאן בקישור ואשוב אליך בהקדם!

מרגישה שהגיע הזמן לשינוי אמיתי?

לחצי על הכפתור, שלמי בקישור המאובטח, הצטרפי לקורס, ותהני גם מבונוסים בשווי 448 ש"ח!!

אפשר לשלם גם בפייבוקס למספר 0546642142

- הפניה לנשים וגברים כאחת, תכני הקורס הם בלשון רבים -

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.