.

ערכת ההזנקה לזוגיות! 

כל הכלים שאת צריכה כדי ליצור את הזוגיות שאת רוצה!!

אם כך - ערכת ההזנקה לזוגיות תוכל לתת לך את התשובה!!

מה תגלי בערכה?

6 הדרכות מקיפות (5 שעות של תוכן!!) על כל הנושאים שאותם את צריכה לדעת כדי ליצור זוגיות הדדית, מאושרת ובריאה!! את כל התכנים תוכלי להוריד כקבצי וידאו או אודיו, לקחתם עמך ולהאזין להם שוב ושוב ושוב, עד שהתובנות שבהם יהפכו לחלק ממך.

על ההדרכות שבערכה:

1. לשנות את דפוסי ההתנהגות שהורסים לי את הזוגיות - בהדרכה זו תגלי מדוע אינך מצליחה ליישם את מה שאת יודעת שעליך לשנות blutdot כיצד להפסיק להיות כה רגישה ולהתמוטט מכל דבר קטן blutdot כיצד להשתחרר מהפחד המתמיד מדחייה שעדיין רודף אותך blutdot כיצד להישאר חיובית ולהאמין בהגשמת חלומך גם כשהמצב קשה blutdot אילו אסטרטגיות פעולה שבהן את נוקטת רק מרחיקות אותך ממטרתך blutdot ומהן האמונות השגויות שעומדות בדרכך לזוגיות מאושרת.

2. כך תמשכי לחייך את הזוגיות הרצויה - בהדרכה זו תגלי מהן ההנחות השגויות שעומדות בדרכך לזוגיות המאושרת pinkdot מדוע את מושכת לחייך סוג מסוים של גברים ולא אחר pinkdot מה עליך לעשות בכדי למשוך לחייך גבר רציני במקום עוד אחד שאינו סגור על עצמו pinkdotכיצד את במו-ידייך יוצרת את מה שאת חווה וכיצד תוכלי לשנות זאת על-ידי הבנת הסימטריה של הזוגיות.

3. להתמודד נכון עם פרידה וליצור זוגיות חדשה - בהדרכה זו תגלי מדוע כאב הפרידה כה קשה, וכיצד ניתן להקל עליו ולקצר את תהליך ההתאוששות yellodot מהן האסטרטגיות חסרות התועלת (ואף ההרסניות) שבהן את נוקטת בניסיון להתגבר על לב שבור yellodot למה את ממשיכה לחשוב על קשרים קודמים במשך חודשים ואף שנים yellodot מדוע בכל פעם שאת יוצרת זוגיות חדשה את מגלה שהיא ההפך ממה שאת רוצה yellodot וכיצד להתכוונן ליצירת זוגיות חדשה וטובה.

4. הדרך הבטוחה למציאת אהבה - בהדרכה זו תגלי מדוע את כה מתקשה למצוא אהבה, וגם כאשר את כבר בזוגיות נראה תמיד כאילו משהו חסר blutdot מהו הדבר העיקרי שעומד בדרכך למציאת אהבת אמת blutdot מהי 'התמכרות לאהבה' והאם גם את סובלת מכך blutdot מהו הבסיס לכל אהבה אמיתית blutdot כיצד ללמוד לאהוב את עצמך ולהעז לתת אהבה מכל הלב.

5. איך לעזא** הזוגיות שלי קשורה ליחסים עם ההורים - בהדרכה זו תגלי איך יחסייך עם הורייך משפיעים על תחושת הערך העצמי שלך pinkdot כיצד להיפטר ממשקעים רגשיים מבלי לשבת שנים על ספת הפסיכולוג pinkdot כיצד מטעני העבר גורמים לך לחוש ולהתנהג כילדה קטנה ובכך להרוס לעצמך בזוגיות pinkdot מהי הדרך לקבל מהורייך, ומכל אדם, את היחס שאת רוצה pinkdot ואיך ניתן לסלוח גם למי שלא מגיע לו.

6. מדוע את מאבדת את כוחך בזוגיות - בהדרכה זו תגלי מהן 7 הסיבות שבגללן את מאבדת את כוחך בזוגיות yellodot מהם 2 העקרונות שמנציחים את המצב yellodot מהי הדרך הנכונה 'לשחק את המשחק' yellodot מהו הדבר הבסיסי שבלעדיו לא תוכלי לשמור על הביטחון העצמי בקשר yellodot מדוע אצל החברות שלך זה עובד ואצלך לא yellodot ומהם הפתרונות המעשיים שיאפשרו לך לשנות את המצב כאן ועכשיו.

וגם - 3 בונוסים מטורפים שישלימו עבורך את התמונה!

ההדרכה: סודות ההערכה העצמית!

הדרכה מקיפה שתשלים עבורך אלמנט קריטי ביותר בדרך ליצירת זוגיות מאושרת, ותחשוף בפניך את הדרך לאהוב ולהעריך את עצמך באמת, ולזכור תמיד מה את שווה.

בשווי 99 ש"ח!!

יצירת חזון הזוגיות שלך!

תהליך שחרור מאמונות מעכבות ויצירת חזון זוגיות הוא אחד התהליכים העוצמתיים והחשובים שישנם בדרך ליצירת זוגיות מאושרת. 
התהליך יעשה בהתכתבות ישירה מולי, ויסייע לך לשחרר את החסמים וליצור את החזון המדויק עבורך.

בשווי 199 ש"ח!!

שיחת ייעוץ אישית איתי!!

שיחה אישית בת 30 דקות ישירות איתי, בה נבחן יחד את החסמים בהם את נתקלת ואעזור לך לדייק את דרכך להשגת המטרה!

בשווי 195 ש"ח!!

לרכישת הערכה ויציאה לדרך חדשה

ב - 7 * 102 בלבד!

משובים:

"הדרך והשיטה שלך הם חובה לכל זוגיות באשר היא. הפכת את עולמי למקום שנעים לי להיות בו, עזרת לי לאהוב את עצמי ולמצוא את הזוגיות המדויקת עבורי.
תודה ענקית!"
(דנה)

"בעקבות האזנה להדרכות שבערכה, בתוך כמה ימים התחלתי להרגיש אחרת ולהתנהל אחרת" (נועה)

"ההדרכות מצוינות, אני מאזינה להן כמעט כל יום, לומדת המון ונהנית להקשיב! (סופי)

"נהניתי מכל רגע. זה ממש כאילו דיברת עלי" (ליטל)

"ההדרכות מצוינות, אני מאזינה להן כמעט כל יום, לומדת המון ונהנית להקשיב! (סופי)

"כל מי שרוצה זוגיות, חייבת את זה לעצמה!" (סיגל)

קצת עלי...

 היי, אני שרון שחף.

מאז 2008 אני מלווה אנשים בתהליכי אימון רגשי והתעוררות רוחנית, בשיטת עבודה ייחודית אותה פיתחתי המשלבת עבודת עומק לצד כלים מעשיים לשינוי.

עד היום עבדתי עם מאות אנשים (בעיקר עם נשים), שבאמצעות העקרונות הפשוטים והייחודיים שאותם אני מלמדת השיגו שינוי מרחיק לכת בחייהם. רבות מהן הגשימו זוגיות מאושרת וחלקן כבר הקימו משפחה.

אני בעלת טור במדור יחסים ב-Yne, וספרי הראשון "100% בחירה - האמת על יצירת המציאות האישית" יצא לאור בסוף 2015 וזכה לביקורות חמות.

 

לרכישת הערכה ויציאה לדרך חדשה לחצי כאן!!

"ובכל זאת, למה כדאי לי לרכוש את הערכה??"

כן, אני יודעת, זה נשמע טוב, וזה אפילו לא יקר. אבל... עד היום השקעת, קראת, היית בסדנאות וטיפולים - ותכל'ס שום דבר לא ממש עזר. אז למה שהפעם זה יהיה שונה?

כדי לסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה אני רוצה לענות על ההתלבטויות העיקריות בהן נתקלתי עד כה:


זו בכל זאת הוצאה, למה לי להשקיע?

מדובר בהוצאה של 102 ש"ח בלבד לחודש!! חשבי על מה את מוכנה להוציא סכום זה או פי 2-3 ממנו בלי מחשבה שניה... חולצה שאולי לעולם לא תלבשי, ערב של דרינקים... דברים שמקנים סיפוק והקלה מידית אך אינם תורמים לשינוי המצב.
כאן את משקיעה בעצמך! בעתיד שלך ובאיכות חייך. בדבר שהכי הכי חשוב לך!! השקעה שבכוחה ליצור שינוי מעשי כבר עתה.


אבל מה אם לא יהיה לי זמן/סבלנות ולא אנצל את הערכה?

בגלל שאני יודעת שאת אדם עסוק (ואולי גם חסרה לך הסבלנות לשבת על התחת וללמוד..) יצרתי את הערכה כך שניתן להוריד את כל ההדרכות כקבצי וידאו או אודיו ולקחת עמך לכל מקום.
למעשה האזנה חוזרת ונשנית לחומרים, בזמן נסיעות, טיסות, ניקיון הבית או בחדר כושר, היא הדרך הטובה ביותר להטמיע אותם בתת-מודע כך שיהפכו לחלק ממך (וגם להעביר את הזמן בנעימים ולנצלו בצורה הטובה ביותר).


יש היום המון הצעות בשוק, למה להקשיב דווקא לך?

יש בשוק המון מאמנים, מטפלים ויועצי זוגיות. אך שיטתי לא נותנת רק עצות לזוגיות באופן שטחי, אלא מספקת מענה מקיף וכולל הנוגע ברבדים העמוקים ביותר; בסיבות הפנימיות למה שקורה ובאיך לשנותן, בפער שבין ההבנה ליכולת היישום, בכלים האמיתיים שמאפשרים אהבה וביטחון עצמי, ועוד! אם יצא לך לקרוא את הכתבות שלי או להאזין להדרכות שלי את בטח כבר יודעת שזה לא עוד ממה שאומרים כולם.

אני יודעת שקיימים היום המון חומרים חינמיים בנושא, אבל החומרים הללו לרוב סותרים ומבלבלים ואינם מספקים תמונה מקיפה ושלמה, כפי שמספקות ההדרכות שבערכה.

שאלות נוספות? לחצי כאן ושלחי לי הודעה ואני מבטיחה לענות בהקדם :)

לרכישת הערכה בתוספת בונוסים מדהימים בשווי 493 ש"ח לחצי על הכפתור:

באהבה :)
ממני,
שרון

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.